הסיפור שלנו

אולימד- המרכז לטיפול בצמחי מרפא הוקם מתוך רצון אמיתי להנגיש בריאות טבעית לכל מי שחפץ בכך. אנו, מטפלים שעוסקים שנים לא מעטות בטיפול, ובעלי ניסיון אמיתי מהשטח, מאמינים שהרפואה הפלאית והעתיקה הזו, המבוססת על מסורות ותרבויות בנות אלפי שנים, צריכה להיות נחלת הכלל.

מתוך ההכרה ביכולת להביא לריפוי מלא וטבעי, נולד המיזם שלנו, שמטרתו להעלות את המודעות לפוטנציאל העצום הטמון בצמחי המרפא. בכוחם לרפא אותנו, את משפחותינו, את מכרינו, ואת האנושות כולה, מתחלואיה הפיזיים והמנטאליים. 
ידע, מקצועיות ונסיון רבים, הולידו את פיתוחן של תמציות המרפא היחודיות שלנו, והמשך שיתופי פעולה פוריים עם אנשי מקצוע מעולים, יצרו קו מוצרים טבעי, רחב ואיכותי.  
ההרכבים בעלי הסינרגיה המושלמת פותחו תוך הקפדה על חומרי גלם מן המעלה הראשונה, חשיבה קפדנית על כל רכיב, ותרומתו היחודית לפורמולה.

מידע רב שנצבר במשך השנים, ובחלקים רחוקים בעולם, ממזג את רזי רפואת העולם העתיק, עם היכולות המודרניות בתהליכי ייצור ובקרת איכות מובילים, להפקת תרכובות ייחודיות ועוצמתיות.
חשבנו על פתרונות, בריאותיים וטבעיים, הנוגעים בבעיות שכיחות. פיתחנו היצע מרהיב של מוצרים מדוייקים, מתוך אהבה לטבע ולסביבה, ואמונה שלמה, כי הם מהווים את הריפוי הנכון ביותר לגוף האדם.
אנו נפעמים מעוצמת הביקוש והפירגון למותג, נוכחים לתוצאות מרגשות בכל יום, ושמחים שאנשים רבים חוזרים לרפואה הזו שהוכיחה את עצמה אלפי שנים.

יהיה לנו לעונג ולזכות, אם גם אתם תהפכו לחלק מהמשפחה הטבעית והענפה שלנו באולימד.
בריאות נכונה וטבעית לכולנו,

צוות OliMed 

סגירת תפריט
זקוקה לעזרה? התחילי צ'אט
דילוג לתוכן