הסיפור שלנו

אולימד – המרכז לטיפול בצמחי מרפא הוקם מתוך רצון אמיתי להנגיש בריאות טבעית
לכל מי שחפץ בכך. אנו, מטפלים שעוסקים שנים לא מעטות בטיפול, ובעלי ניסיון אמיתי מהשטח, מאמינים שלרפואה הפלאית והעתיקה הזו, המבוססת על מסורות ותרבויות בנות אלפי שנים, צריך להיות מקום בעולמינו היום.

מתוך ההכרה ביכולת להטיב עם חייהם של מטופלינו, נולד המיזם שלנו, שמטרתו להעלות את המודעות לפוטנציאל הטמון בצמחי המרפא. הם נוצרו עבורינו, עבור משפחותינו, עבור מכרינו, ואנו יכולים להשתמש בהם לצרכינו הפיזיים והמנטאליים. ידע, מקצועיות ונסיון רבים, הולידו את פיתוחן של תמציות המרפא היחודיות שלנו, והמשך שיתופי פעולה פוריים עם אנשי מקצוע מעולים, יצרו קו מוצרים טבעי, רחב ואיכותי. ההרכבים בעלי הסינרגיה המושלמת פותחו תוך הקפדה על חומרי גלם מן המעלה הראשונה, חשיבה קפדנית על כל רכיב, ותרומתו היחודית לפורמולה.

מידע רב שנצבר במשך השנים, ובחלקים רחוקים בעולם, ממזג את רזי רפואת העולם העתיק, עם היכולות המודרניות בתהליכי ייצור ובקרת איכות מובילים, להפקת תרכובות ייחודיות ועוצמתיות. פיתחנו היצע מרהיב של מוצרים מדוייקים, מתוך אהבה לטבע ולסביבה, ואמונה שלמה, כי הם מהווים את הדרך הנכונה לגוף האדם. אנו נפעמים מעוצמת הביקוש והפירגון למותג, נוכחים לתוצאות מרגשות בכל יום, ושמחים שאנשים רבים חוזרים לטבע, שהוכיח עצמו אלפי שנים בשמירה על האנושות.

יהיה לנו לעונג ולזכות, אם גם אתם תהפכו לחלק מהמשפחה הטבעית והענפה שלנו באולימד. בריאות נכונה וטבעית לכולנו,

צוות OliMed

סער שדה, N.D, Dip.Ac.

נטורופת מוסמך והרבליסט קליני, ומטפל ברפואה סינית. עוסק בפיתוח מוצרים טבעיים, ובעל ניסיון עשיר בקליניקה בטיפול וליווי תהליכי ריפוי באמצעות צמחי מרפא ותזונה טבעית. מרצה בתוכניות העשרה למטפלים ומסלולי הכשרת מטפלים.

רוית אוליאל, L.ac, L.hrb

מטפלת מנוסה ברפואה סינית ויפנית מזה 15 שנה, ומנהלת קליניקה פרטית מצליחה. בנוסף מועסקת במרפאות מכבי טבעי כמטפלת בכירה. מומחית לאורח חיים בריא, בשילוב מוצרים טבעיים, דיקור סיני, תנועה, תזונה, וגוף נפש.