טיפול טבעי לפריצת דיסק

דיקור סיני לפריצת דיסק

פריצת דיסק נגרמת כאשר הגופים הספוגיים הבין-חולייתים נשחקים ממאמץ או בשל הרמת משאות כבדים בתנוחה לא מומלצת,כתוצאה משחיקה זו, חומר פנימי דמוי ג’ל הנמצא בדיסקים, עלול לפרוץ דרך החומר הקשיח החיצוני.תופעה זו כשלעצמה לאוו דווקא תגרום לתחושת כאב, ישנם אנשים רבים אשר לא מודעים כלל כי יש להם פריצת דיסק והם אף לא מדווחים על כל סימפטומי כאב.
הבעיות מתחילות להופיע כאשר החומר הבין-חולייתי מפעיל לחץ  על עצב שידרתי.
אז יכולות להתפתח תופעות כמו-
כאב, חוסר תחושה, חולשה, נימול באזורים אשר קשורים ספציפית לעצב המושפע, ועוד.

יש להבין כי פרוצדורה ניתוחית לא תמיד תיתן פיתרון קבוע למצב,חשוב להבין את מקור הבעיה ומדוע מתרחש התהליך הניווני בחוליות, ואף למנוע את ההתרחשות בדיסק אחר.

האם הטיפול המשולב יכול לעזור?

בתחום הרפואה המשלימה, הטיפול המשולב הולך וצובר פופולאריות עצומה, ובתחום האורטופדיה רושם הדיקור הסיני הצלחות רבות, בעיקר מעצם השפעתו הרבה על כאב, ועל הבאת המטופל למצב בו איכות חייו ותפקודו היומיומי משתפרים פלאים.

בדיקור הסיני נשתמש במחטים דקות עד בלתי מורגשות,ובשילוב של מגע צמחי מרפא וייעוץ תזונתי, נוביל את המטופל למימוש הפוטנציאל הבריאותי שלו.
במהלך הדיקור הסיני משתחררים אנדורפינים אשר מקלים על תחושות כאב וסימפטומים אחרים אשר נובעים מפריצת דיסק.
לדיקור הסיני השפעה רבה גם על הנפש והיום כבר מכירים בלחץ ומתח נפשי כאחד הגורמים לפריצת דיסק.
לדיקור הסיני אין תופעות לוואי כפי שיש למשככי הכאבים למיניהם , אשר עלולים לגרום לגירוי בקיבה ופגיעה בכבד.הכדורים עובדים על הקלה לזמן קצר ואילו ברפואה הסינית מסתכלים על הטווח הארוך, איך מביאים את המטופל למצב בו גופו מתנהג בצורה מאוזנת ומשופרת.

בעזרת הדיקור הסיני נעבור על הערוצים המושפעים מפריצת הדיסק, נאבחן אזורים חסומים,נביא לזרימה של דם וצ’י ונחזק את הגוף מבנית ופנימית.

בזמן אבחון והתאמת הטיפול נשלב בהתאם לצורך טיפולי מגע תזונה וצמחי מרפא בהתאם לצורכי המטופל.

קראו אודות תמצית הצמחים הטבעית ויחודית, אשר מסייעת רבות למטופלינו בהעלמת הכאב Oli Comfort

סיפור מקרה מהקליניקה:

אבי, בן 63 ,הגיע אלינו עם פריצת דיסק בחוליה L3-4,כאשר החלו כאבים חזקים ברגל שמאל עם נימולים והרדמויות של הרגל,הכאב הקשה מאוד על התפקוד היומיומי,אבי הזדקק למשככי כאבים רבים על מנת לתפקד בעבודה,ולבסוף בהמלצת הרופא המטפל נקבע לו תור לניתוח גב.הצורך בניתוח הלחיץ את אבי והוא החליט לנסות רפואה אלטרנטיבית הוא פנה לדיקור קוריאני ואחר כך ניסה גם כירופרקט ואוסתאופתיה,ולבסוף כאופציה אחרונה לפני הניתוח, ועם המלצה מחבר, הגיע אלינו.
כבר לאחר הטיפול הראשון חש הקלה מסויימת, אך הכאבים שבו כעבור יומיים,לאחר הטיפול השני והשלישי ירדה רמת הכאב ב50%,בטיפול החמישי חלפו הכאבים והנימולים ברגל ונשארו מעט כאבים בכף הרגל ובנקודה אחת בגב,בטיפול השמיני התקשר אבי להודות לי ולהודיע שביטל את הניתוח. הרפואה המשלימה והטיפול המשולב מוכיחים לנו כל פעם מחדש את עוצמתם ויכולתם לבצע שינויים משמעותיים בגוף,כל זאת כמובן תוך שימוש בכלים טבעיים וללא תופעות ללואי.

לסיכום

לפני שאנו חושבים על פיתרון זמני וכיבוי שריפות של הרגע,נסו להקשיב לאיתותי הגוף ונסו פיתרון טבעי ולא ניתוחי.לא צריך לחיות עם הכאב! והדיקור הסיני נותן מענה שהוא טבעי ויעיל ומקובל בכל המוסדות הרפואיים הגדולים בעולם.