טיפול טבעי לעייפות והפרעות שינה

טיפול משולב לעייפות והפרעות שינה

הרפואה המשלימה הופכת לפלטפורמה נפוצה בטיפול במגוון בעיות רפואיות,כולל טיפול בעייפות והפרעות שינה. הפרעות שינה למינהן,יכולות לבוא לידי ביטוי,בהתעוררויות תכופות במהלך הלילה,קושי להירדם,יקיצה מוקדמת מדי,חלומות הגורמים להפרעות שינה,שינה לא איכותית אשר מובילה לעייפות במהלך היום ועוד…

3 מתוך 4 אנשים יסבלו מהפרעות שינה במהלך חייהם,מרבית בעיות השינה נגרמות ממקור פסיכולוגי,אך ישנם יוצאי דופן כגון-בעיות שינה כתוצאה מהפסקות בנשימה,או מבעיות רפואיות כמו בעיות לב,אלרגיה ואסטמה,פיברומיאלגיה,אפילפסיה,הפרעות שינה כתוצאה מגלי חום בתקופת המנפאוז של האישה,תבניות רבות של בעיות שינה מתהוות כתוצאה מהרגלי חיים,בעיקר עבודה בלילות,ומתופעות לוואי של תרופות רבות.

טיפול בשימוש דיקור סיני

רבים האנשים אשר שמעו על מישהו אשר הצליח להתגבר על התופעה בעזרת רפואה משלימה,
אך עדיין עולה חשש אצל אנשים להעזר ברפואה המשימה וזאת בעיקר בשל פחד ממחטים בשימוש בדיקור הסיני, אך מרבית האנשים אשר נעזרו בטיפולי דיקור סיני,יעידו כי נגרמת חוסר נוחות מועטה אם בכלל,כתוצאה מהחדרת המחטים הדקיקות הללו,מה גם שבדיקור היפני המחטים דקות עוד יותר והדיקור מתבצע באופן שטחי,כאשר במרבית הטיפולים, אין המטופל חש כלל בהחדרת המחט. אל לנו לשכוח את היתרון הרב של חוסר בתלות בתכשירים תרופתיים ותופעות הלוואי שלהם.

בניגוד לרפואה המערבית,בה כל סוגי האינסומניה (הפרעות שינה) יקבלו את אותו טיפול, אנו בטיפול המשולב מחפשים אחר מקור הבעיה, מרבית המטופלים יציגו תבנית שונה ויקבלו טיפול שונה,בהתאם לתבנית והרפלקסים אשר זיהה המטפל,בהרבה מקרים אורח חייו של המטופל יזכה להתייחסות רבה במהלך הטיפול,ובתהליך עם המטפל,יסגל המטופל אורח חיים בריא ומאוזן יותר,כמו כן במרבית המקרים אנו ממליצים לטול פורמולה אישית של צמחי מרפא סיניים.

טיפול בהפרעות שינה עם OLI DREAM

בעיה נפוצה מאוד בעולם המערבי, בעיקר כתוצאה מאורח חיים לחוץ ותובעני.

רבים המטופלים אשר מדווחים על ירידה אנרגטית,עייפות,קושי להרדם או התעוררויות תכופות במהלך הלילה.

קראו עוד מה יש לרפואה המשלימה להציע וכיצד מועיל הטיפול המשולב לטווח רחב של הפרעות שינה.

הכירו את הפורמולה המנצחת שלנו לשינה טובה ורגועה יותר

איכות השינה שלנו היא מדד בלתי מתפשר לבריאותינו. חוסרים מצטברים של שעות שינה יוצרים פגיעה משמעותית באיכות החיים ומחמירים סימפטומים של מחלות רקע. הרכב צמחים אלגנטי זה נועד להשרות שינה במהירות, להפחית התעוררויות באמצע הלילה וחלומות מטרידים, לטפל בשינה טרופה ולא מרעננת,  וכן להרגיע מחשבות וטרדות שעלולות לפגום באיכות השינה. אינדיקציות: בעיות שינה, סטרס…