גיל המעבר

נשים רבות מודעות לסיכונים הכרוכים בטיפול בתחליפי הורמונים לטיפול בתסמיני גיל המעבר שלהן ובמקום זאת מבקשות הקלה ממקורות חלופיים.
כאשר נשים בגיל המעבר עומדות בפני רמות של אסטרוגן ופרוגסטרון, הן צפויות להיתקל בסימפטומים, כולל גלי חום, נדודי שינה, דיכאון, כאבי חזה ומצבי רוח.

למרבה המזל, יש מגוון של דרכי טיפול טבעיים, על מנת לעזור לך להתמודד.

תופעות גיל המעבר

נשים מגיבות יפה לטיפול המשולב, אשר מביא לאיזון שורשי של הבעיה. כאשר מופר האיזון בגוף, יש לבחון את המב הפיזי, הרגשי, את תזונת המטופל, אורח חייו, חסרים, רמה אנרגטית, וזמן שינה…כאשר חוסר האיזון נבחן בצורה מדוייקת ושורשית, אנו יכולים להביא לפתרון בזמן מהיר יותר ועמוק יותר, כל זאת על ידי שימוש בשיטות טבעיות ועוצמתיות.

צמחי מרפא לטיפול בתופעות גיל המעבר:

לאחר אבחון קפדני ומעמיק, תותאם פורמולה אשר תדייק את העבודה , ונשתמש בכוחות הרפוי העוצמתיים של הטבע, על מנת להביא לאיזון מהבסיס.
את הפורמולה נוטלים בדרך כלל במשך חודשיים עד שישה חודשים. את הפורמולות המעולות שלנו ניתן להזמין דרך חנות האתר.
הפורמולה מאזנת את הבסיס ובכך מסייעת במצבים של גלי חום או בתופעות גיל המעבר בכלל.
הפורמולה המומלצת ביותר לטיפול בתופעות גיל המעבר, אשר עזרה למאות מטופלות שלנו היא- Oli Woman

תזונה לטיפול בתופעות גיל המעבר:

תזונה מאוזנת הינה מרכיב ישוב לטיפול בתופעות גיל המעבר. תזונה נכונה תחזק את הגוף ותקרר במידת הצורך.
המזונות המאזנים הם:

  • פרות וירקות ובעיקר אגס, תפוח, אפרסק, אבטיח, בננה, מלון, אוכמניות, מנגו , ענבים, פרות הדר, שעועית לימה, שעועית מש, נבטי מש, מלפפון, טופו, דוחן, תרד, אספרגוס, אצות, ספירולינה וכלורולה, עגבניה, תפוח אדמה, חיטה, זרעי פשתן טחונים, שמן זרעי פשתן, אורז, סלק, בטטה , טחינה, אספרגוס, זרעי שומשום, ערמונים.

מזנות המקררים את הגוף הם:

  • אצות ים, עגבנייה, חציל, חסה, סלרי, מלפפון, תרד, אבטיח, בננה, מלון, מנגו, פרי הדר ובעיקר לימון, תפוח, פסיפלורה, אגס, חיטה מונבטת, טופו, דוחן, שעועית מש, חליטות תה נענע ועשב לימון.
חשוב להגיע למטפל/תזונאי טבעי על-מנת להתאים את התזונה ולדייק אותה עבור מטופל!
במקרה של תזונה במצב הזה יש חשיבות גדולה מאוד למניעה- ידוע שנשים הסובלות מתת תזונה או מתזונה לא מאוזנת, ייסבלו יותר מתופעות גיל המעבר, לכן כבר בתחילת העשור הרביעי לחיים יש לתת את הדעת בנושא ולאכול בצורה בריאה ומאוזנת.
כמו-כן שינה טובה ומנוחה יכולים גם למנוע ולשפר את המצב-בזמן שאנו נחים וישנים יש בניה והעצמה של מאגרי הגוף, דבר שיכול לעזור לנו עם חוסר האיזוו שמגיע בגיל הבלות. בחנות שלנו תוכלו למצוא גם צמחים טבעיים לעידוד השינה ולעוד תופעות אשר יכולות להפר את האיזון בחיי האישה.

לסיכום

ניתן לטפל בתופעות גיל המעבר בצורה טבעית. אפשר גם בלי לסבול ובמצב מאוזן תופעות גיל המעבר לא יבואו לידיי ביטוי או שיבואו בצורה מינימאלית.

אצלנו תוכלי למצוא מספר שיטות טיפול והתאמה אישית לבעיה על ידיד צוות מקצועי ועתיר נסיון.
חשוב יותר, מי שנמצאת לקראת גיל המעבר זה הזמן להתחיל לאכול מאוזן ובריא, לישון טוב ולגשת לטיפול טבעי.
עוד לפני שמתחילים טיפול אפשר וכדאי לקחת תמצית צמחים, אשר מאזנת את הגוף ומקילה על התופעות.