דיקור קוסמטי לפנים

דיקור קוסמטי-האנטי אייג’ינג של הדור החדש הדיקור הסיני כבר ידוע כלי טיפולי רב עוצמה, ותופס תאוצה בעולם.כיום זוהי דרך טיפול פופולרית ביותר הזוכה להכרה,ומעצם היותה כזו,אנו כבר יכולים למצוא אותה כיום בכל בתי החולים, קופות חולים,ובקליניקות בכל רחבי הארץ.

רפואה עתיקה זו הפכה נחשקת גם בקרב אלה אשר צמאים לפתרון טבעי במלחמתם בסימני ההזדקנות,והיא נפוצה מאוד בקרב מפורסמים בעולם אשר ממליצים עליה בחום,כדוגמת,מדונה,שר,גווינת פלטרו ועוד..

צפו בסרטון הבא וראו כיצד הכוכבים מאמצים בחום את הדיקור הקוסמטי וזוכים למתיחת הפנים של הטבע-

מהווה ממש סוג של מתיחת פנים.מטופלות רבות רואות תוך מ”ס טיפולים שיפור מפליא במראה הפנים וזוכות למחמאות רבות.

יש לזכור כי זהו טיפול טבעי לחלוטין,ללא הזרקה של חומרים רעילים לפנים!
לא סתם העור הסיני נראה כל כך טוב Smile

מה זה דיקור קוסמטי

מעצם היותה רפואה הוליסטית, הרואה את הגוף כשלם וקשור,ישנה גם התייחסות לכלל מערכות הגוף בטיפול, וכבר בתחילת הטיפול בדיקור הקוסמטי נעמיק ונטפל בכלל המערכות ונאזן את הגוף, כך שחוץ מרווח נקי של מראה פנים מחודש ונפלא יחווה המטופל שיפור ניכר גם בתופעות וסימפטומים גופניים לא רצויים שליוו אותו.

לדוגמא מטופלת שהגיעה לדיקור קוסמטי, אך סבלה גם מכאבי גבועצירות, חוותה שיפור ניכר במראה הפנים ויצאה מהטיפולים כשהיא כבר לא סובלת מעצירות וכאבי הגב שליוו אותה!
מכירים בוטוקס שעושה את זה?:)

למי מומלץ הדיקור הקוסמטי?

מומלץ לכל מי שמאוד רוצה להפחית את סימני ההזדקנות.ורבים יעידו כי הדיקור הקוסמטי מצעיר את העור בחמש עד עשר שנים מגילו האמיתי.

בנוסף לשיפור כללי במראה העור, הדיקור הקוסמטי מביא לשיפור בזרימת הדם בפנים,הרמת שרירי העפעפיים,שיפור בבעיות עור ופיגמנטציה,הזנת העור מבפנים,מראה של עור צעיר בריא ורענן.

דיקור קוסמטי לפני ואחרי?

האם ישנם סיכונים או תופעות לוואי לדיקור הקוסמטי – יש לבחור במטפל מוסמך ומקצועי,אשר דואג לתנאים נאותים ושימוש במחטים סטריליות. הדיקור הסיני הוא טיפול טבעי ובטוח, אשר ידוע מעצם היותו טיפול ללא תופעות לוואי,טיפול אשר משפעל את הגוף לעזור לעצמו.

כיום הדיקור הסיני נותן מענה למחלות רבות במערך בתי החולים, קופות החולים, וקליניקות רבות ברחבי הארץ.

דיקור קוסמטי מחיר

האם הדיקור הקוסמטי הוא טיפול יקר?

הדיקור הקוסמטי הוא טיפול מבוקש מאוד בארה”ב ובארץ,על ידי מפורסמים רבים ואנשים מן השורה,ולמרות היותו טיפול אנטי אייג’ינג המחליף ניתוחים ופרוצדורות חודרניות לפנים,עלותו אצלנו היא כעלות טיפול פנים רגיל!!!