רפואת נשים טבעית

אנחנו מטפלים במגוון בעיות מהן סובלות נשים בכל גיל. מבעיות ווסת ואיזון הורמונלי, דרך בעיות פריון וכאבים בזמן קיום יחסים ועד תופעות בגיל המעבר. בעזרת מגוון שיטות טיפול וטכניקות מקצועיות, אנו מתאימים טיפול יחודי עבור כל מטופלת וצועדים עמה יחד לעבר הפתרון אותו היא מבקשת לעצמה. אנו עדים בתקופה זו לצורך של נשים ונערות בעזרה וקידום הבריאות בדרך הוליסטית יותר, אנו מביאים לתוצאות מצויינות בעזרת טיפולים טבעיים ותוקפים את הבעיה הן מהצד הפיזי שלה, והן מהצד הנפשי רגשי.

קראו עוד מה יש לרפואה המשלימה להציע וכיצד מועיל הטיפול המשולב לטווח רחב של הפרעות וחוסר איזון אצל נשים.

טיפולים נפוצים לבעיות נשים

הטיפול המשולב שלנו הוכח כמשפר את סיכויי הקליטה בטיפולי פוריות, ומסייע עם תופעות הלוואי. .קראו כיצד יכול הטיפול המשולב שלנו לפתור לכם את הבעיה!

המשך לקרוא

התסמונת הקדם וסתית ידועה היום כאחת המחלות השכיחות,כאשר התופעות המלוות אותה כדוגמת כאבי מחזור, גורמות להפרעה רבה בהתנהלותה השוטפת של האישה, ומשפיעות הן עליה והן על הסובבים אותה. פעמים רבות כל מהלך החיים התקין משתבש עד כי אין היא מסוגלת לעבוד ולבצע מטלות פשוטות. אנו מצליחים, בעזרת הטיפול המשולב והמותאם אישית, להביא לאיזון האישה והנערה ומיגור התופעה.

המשך לקרוא

שים רבות מודעות לסיכונים הנגרמים מהטיפול ההורמונלי, אצלנו תוכלי לקבל טיפול טבעי במספר שיטות ועל ידי צוות מקצועי ועתיר נסיון. אנו מצליחים, בעזרת הטיפול המשולב והמותאם אישית, להביא לאיזון האישה ומיגור התופעה.

המשך לקרוא

OliMed מעניקה לך חווית טיפול חדשה, מגוון חבילות טיפול המותאמות באופן אישי, ובשיטת אבחון מדויקת ופרטנית. מיטב המומחים יעניקו לך את הטיפול הטוב ביותר. המטרה- שיפור ותוצאות במצב בזמן הקצר. אנו רוצים עבורך את הטוב ביותר!

המשיכו לקרוא אודות הטיפול היחודי שלנו

המשך לקרוא

האיזון הטבעי לגוף הנשי

רבות מדברים על איזון. וכמה הוא חשוב לאורח החיים הקדחתני אותו אנו חיים. הפורמולה Oli Woman  היא תולדה של ההבנה שיש צורך בתמיכה באישה המודרנית. זהו הרכב ייחודי של תמציות צמחים מרוכזות, המבוסס על פורמולה סינית עתיקת יומין, בשילוב עם צמחים מערביים שהוכחו כתורמים לאיזון הורמונלי אצל נשים.

אינדיקציות: כלל בעיות מחזור וביוץ, תופעות גיל המעבר, בעיות פריון, עצבנות/מצבי רוח הורמונלים.

המשך לקרוא

 

החיזוק שהטבע מציע

חסרים בברזל המובילים לאנמיה כרונית הם סיפור שכיח בייחוד בקרב נשים, ובכל הגילאים. אנחנו במרפאה פגשנו נשים שניסו כבר “הכל”. החל מכדורים, דרך תמיסות וכלה בזריקות של ברזל ו-B12 נשים רבות לא מכירות את היכולת המופלאה של צמחי מרפא לעזור ולרפא מצבי אנמיה. פורמולה זו נועדה לחזק את ה”צ’י” והדם, לשפר ספיגה של מזונות ולעודד מיחזור של מינרלים חשובים אילו.

אינדיקציות: אנמיה כתוצאה מחסר ברזל ו-B12, גוון פנים צהבהב, עייפות והתנשפות אחרי מאמץ, נטייה להתקררויות, שיקום לאחר ניתוח.

המשך לקרוא

חילוף חומרים אופטימלי

מי מאיתנו לא היה רוצה לרדת 2-3 ק”ג, לטהר את תאי הגוף ולנקות את הכבד? Oli- Detox היא פורמולציה שהושקעה בה מחשבה רבה. היא תתרום לתחושת ניקיון פנימי, מזרזת עיכול עדינה, משתנת, מטפלת בעודפים מטבוליים, מגנה ומפעילה את הכבד.

אינדיקציות: סוכרת, כולסטרול ושומנים בדם, תמיכה בהרזייה, כמיהה למתוק, תיאבון מוגבר, נפיחויות בגפיים ובצקות, בעיות עור, מחלות ראומטיות ולימפטיות, בעיות בכבד.

המשך לקרוא

היופי מגיע מבפנים

יש סיבה מדוע העור בגוון חיוור/ צהבהב, הציפורניים מתפצלות ושבירות והשיער נראה יבש, חסר חיות או נושר. והמקור הוא בד”כ במערכות הגוף ובתפקודן. פורמולה זו נועדה להשיב את היופי הטבעי, לחזק את מערכות הגוף השולטות על הרקמות החיצוניות, ע”י חיזוק הדם והשבת הלחות.

אינדיקציות: נשירת שיער, שיער יבש ומתפצל, ציפורניים שבירות, עור יבש, גוון עור מאט/ אפרפר או חסר חיוניות.

המשך לקרוא

כל מה שאמא צריכה

הריון ולידה הם אושר גדול, אך גם אתגר לא פשוט לנשים רבות. במסורת, נשים נעזרו בצמחי מרפא על מנת לחזק את גופן לפני הכניסה להריון, במהלך חודשי ההריון, כחיזוק לאחר הלידה ואפילו בלידה עצמה. חיזוק מסוג זה מטיב לא רק עם האם העתידה, אלא גם עם התינוק. אין מתנה טובה ונחוצה יותר לאישה ההריונית מתחושה של חוזק וחיוניות בתקופה שגובה מחיר גבוה מגופה.

אינדיקציות: אנמיה במהלך ההריון ועייפות, נשירת שיער וגוון חיוור, בחילות הריון, צירים מוקדמים ושמירת הריון, פגיעה באיכות הציפורניים העור או השיניים, לשיכוך כאב בזמן לידה ופתיחה מהירה, התאוששות מלידה, הגברת חלב אם.

המשך לקרוא

חווית לידה אחרת

ללדת בצורה טבעית ומהירה. פורמולה המלווה את ההריונית מסוף ההריון ועד הלידה (ובלידה עצמה). ממריצה רחם, משככת כאב, מסייעת ללידה טבעית קלה וללא סיבוכים, משקמת את האם.

אינדיקציות: תמיכה בלידה, עיכוב בלידה, ירידת מים ללא פתיחה, צירים לא יעילים, תמיכה לאחר גרידה.

המשך לקרוא

כשהכל זורם

כאב, שריפה, ודלקת בדרכי השתן זה מצב לא נעים, שלעיתים תכופות מדי מטופל באנטיביוטיקה וחוזר חלילה. פורמולה זו נועדה לנקות את דרכי השתן מהצטברויות של חיידקים, לעודד מתן שתן ולאלחש כאב.

אינדיקציות: דלקת בדרכי השתן, אצירת שתן, דלקת הערמונית.

המשך לקרוא

לטיפול בטחורים ודליות

פורמולה ייחודית זו יצרנו על מנת לתת מענה לבעיות כרוניות של דליות וטחורים. בעיות אלה של ורידים מקורן בחולשה של הגוף להחזיק את הורידים במקומם, וכן בחוסר תנועה מספקת של הדם. הפורמולה משיבה עוצמה לגוף, מכווצת את הורידים בחזרה למקומם, מניעה בעדינות את הדם וכך משווה לאזורים התפוחים מראה קוסמטי וחלק יותר, ומפסיקה כאב ודלקת.

אינדיקציות: ורידים תפוחים וכואבים, דלקת בורידים, טחורים פנימיים וחיצוניים, עלייה במשקל, בצקות, חולשת מערכת העיכול, דליות, קרישיות יתר בדם.

המשך לקרוא