טיפול טבעי בבעיות נשימה אלרגיה ומערכת חיסונית

מי מאיתנו לא מכיר מישהו עם בעיות נשימה או אלרגיה?
זוהי תופעה נפוצה אשר מקשה מאוד על חיי היומיום.

לטיפול המשולב פיתרון והצלחה!

בעזרת הטיפול המשולב ניתן-

  • לשפר תפקוד מערכת חיסונית ומערכת הנשימה
  • להפחית בהתקפים וסימפטומים נילווים 
  • חיזוק יכולת העמידה של הגוף בפני אלרגנים
  • הוצאת ליחה מהגוף
  • פתיחת הסינוסים ומעברי האוויר
  • הפחתת התלות בתרופות 

הטיפול המשולב והמשלים הוא כלי חזק ועוצמתי, אשר הביא הקלה לחייהם של אלפי מטופלים. היו גם אתם חלק מההצלחה.

טיפולים נפוצים להפרעות נשימה אלרגיה ותמיכה חיסונית

הטיפול המשולב יכול לעזור לכם להתגבר על בעיות נשימה ואלרגיה. בחרו בטיפול עוצמתי וטבעי, לחיזוק והגנה על המערכת, ותפטרו מתופעה זו אחת ולתמיד.

המשך לקרוא

כאבי גב נפוצים מאוד כיום באוכלוסייה ולעיתים קרובות לא נמצא להם פתרון יעיל. הדיקור הסיני יעיל מאוד בסיוע והקלה בכאב והבאת המטופל לשיגרת חייו הקודמת וחיים ללא כאבים.

המשך לקרוא

כל ההגנה שיש בטבע

ההגנה שלכם מפני החורף. פורמולה מאוזנת זו, המשלבת צמחי מרפא ופטריית כוח, תחזק את מערכת החיסון והנשימה, במינון הרגיל ניתן להשתמש בה להגנה מזיהומים, ובמינון גבוה לטיפול בהם. זוהי פורמולה תומכת ריאות ונשימה.

אינדיקציות: אסטמה ואלרגיות, קדחת השחת, חולשה חיסונית, שיעול, נזלת, דלקת אוזניים ועיניים, סינוסיטיס וברונכיטיס, שפעת והתקררות, בעיות עור על רקע אלרגי.

המשך לקרוא

להעביר מחלות בקלות ובמהירות

להעביר זיהומים נשימתיים בקלות ובמהירות. עם הרכב זה, הבטוח לשימוש לכל המשפחה, תוכלו לקצר את זמן המחלה משמעותית, להפחית סימפטומים של לחות, נזלת וחום, ולמנוע סיבוכים. זוהי פורמולה המעוררת את מרכיבי החיסון של הגוף, נלחמת בוירוסים וקוטלת חיידקים המאיימים על בריאותינו. מיועדת למצבים אקוטיים לטווח של עד כמה שבועות. חובה בכל בית!

אינדיקציות: שפעת והצטננות, דלקות גרון, סינוסיטיס, ברונכיטיס, דלקת ריאות, דלקת אוזניים/עיניים, התקררות, חום גבוה, כאבי שרירים והרגשה כללית של חולי.

המשך לקרוא

מערכת החיסון בשיאה

פורמולה עוצמתית זו נועדה לגייס את היכולת של הגוף להלחם בזיהומים ויראליים. צמחי המרפא המופלאים שבטבע יודעים לתקוף את הוירוסים שמערכת החיסון מתעכבת בחיסולם, ולהביא להטבה משמעותית במגוון מצבים ויראליים כרוניים.

אינדיקציות: מולוסקום וקונדילומות (יבלות ויראליות), שחמת הכבד, מחלת הנשיקה, איידס, הרפס, שלבקת חוגרת.

המשך לקרוא

תינוק רגוע ושליו

כשתינוק לא רגוע, לא שקט, או סובל מכאב, הדבר פוגע בשגרת החיים של כל הבית, ומוציא מאיזון. אנו נעשה הכל כדי שיוכל להרגיש טוב יותר. צמחי מרפא נועדו לעזור לנו לצלוח כל שלב בחיים, ואילו הרכב ייחודי זה נועד לתמוך באתגרים הראשונים של חיינו, ומותאם לפעוטות, תינוקות וילדים.

אינדיקציות: גזים וכאבי בטן בפעוטות (קוליק), כאבי בקיעת שיניים, שלשול, גודש ונזלת, עליית חום, תינוק לא שקט, נדודי שינה בתינוקות.

המשך לקרוא

תמיכה בחולה האונקולוגי

פורמולה זו פיתחנו בייחוד לתמיכה בחולה האונקולוגי, בעת טיפולי כימותרפיה/ הקרנות. זוהי פורמולה משקמת ומזינה, שומרת על מערכת החיסון, מחזקת ואנטי סרטנית.

אינדיקציות: סרטן פעיל, תשישות וחולשה, ירידה בספירות הדם, בחילות, הרגשה כללית לא טובה, מצב רוח ירוד, מסייע במניעת הישנות של סרטן.

המשך לקרוא