דיאטה ואיזון סוכר

איך לאזן את המשקל בעזרת הטיפול המשולב?
איך להתמודד עם סוכרת והפרעות מטבוליות?
איך לזרז חילוף חומרים? 

הרפואה המשלימה , אשר מאגדת בתוכה תחומי טיפול יעילים ונרחבים,היא רפואה עתיקה ויעילה ומקובלת ונגישה מאוד בעולם, מטופלים רבים מוצאים בה את הפתרון לבעיה.

הטיפול המשולב שלנו מטפל ביעילות רבה ב-

  • השמנת יתר
  • סוכרת
  • חילוף חומרים
  • ניקוי רעלים

מביא את הגוף לאיזון המושלם,ומעניק לגוף את היכולת להתמודד עם אורח החיים המודרני.

מתוך התייחסותה של רפואה זו לכל הגוף כמכלול אחד,ואבחנת הגוף לעומק,נגזר גם פתרון שורשי ויעיל לאורך זמן.
על פי מחקר גדול שנערך באוסטרליה-דיאטה בעזרת דיקור סיני היא יעילה ומהירה יותר מדיאטה אשר אינה משלבת דיקור.

במהלך הטיפול המשולב יעלו רמות האנרגיה וכח הרצון של המטופל, תוך איזון תהליכים פנימיים והמרצת תהליך חילוף החומרים.

טיפולים נפוצים לכאב ואורטופדיה

אנחנו נתפור לך תוכנית מדוייקת אשר תלווה אותך להצלחה בשמירה ואיזון המשקל. בעזרת מגוון טיפולים מקצועיים וכלים מגוונים, הדרך למשקל הרצוי קרובה מתמיד.

המשך לקרוא

לרפואה הסינית יש כלים רבים לטיפול בנטייה להשמנה. לקבלת תוצאות אופטימליות הטיפול משלב דיקור בנקודות יעודיות ובאוזן, צמחי מרפא סיניים ושינוי תזונתי נטורופתי.

המשך לקרוא

למרבית האנשים הכאב הפך לדרך חיים,ומטופלים רבים הפונים לקליניקה הם כאלה אשר סובלים מכאב בטן, אך בבדיקות לא נראו ממצאים, ודרך הטיפול היחידה והאפשרית עבורם היא פשוט תלות במשככי כאבים. בעזרת דיקור הסיני תוכלו למצוא פתרון!

המשך לקרוא

חילוף חומרים אופטימלי

מי מאיתנו לא היה רוצה לרדת 2-3 ק”ג, לטהר את תאי הגוף ולנקות את הכבד? Oli- Detox היא פורמולציה שהושקעה בה מחשבה רבה. היא תתרום לתחושת ניקיון פנימי, מזרזת עיכול עדינה, משתנת, מטפלת בעודפים מטבוליים, מגנה ומפעילה את הכבד.

אינדיקציות: סוכרת, כולסטרול ושומנים בדם, תמיכה בהרזייה, כמיהה למתוק, תיאבון מוגבר, נפיחויות בגפיים ובצקות, בעיות עור, מחלות ראומטיות ולימפטיות, בעיות בכבד.

המשך לקרוא

עיכול סדיר ובריא

ע”פ הרפואה הסינית, מקור כל המחלות הוא בעיכול. התזונה שרובינו אוכלים, אופן האכילה, והמזון הבלתי טהור, משבשת את הפעילות התקינה של הבטן והמעיים, משנה את הרכב החיידקים הטובים לעומת הרעים, ועלולה לייצר מחלות מעי כרוניות. פורמולה זה נועדה להשיב את התנועה הנכונה למע’ העיכול.

אינדיקציות: צרבות, גזים ונפיחויות, קושי בעיכול, אי נוחות בטנית, קשיי ספיגה, חוסר תיאבון, בחילות, כאבי בטן, המיות מעיים, קרוהן, קוליטיס, מעי רגיז, אולקוס, שלשול ועצירות.

המשך לקרוא